Hakkımızda

PistART Sahne Kaplamaları

PistART, hayallerinizden yola çıkarak, organizasyon konsept tasarımını da dikkate alarak sizde yaratıcı grafik tasarımları sunar. Tasarım süreci sizler tam olarak beğenene kadar devam eder. Beğenilen tasarım, son teknoloji dijital baskı makinelerimiz ile üretilir. Üretimi gerçekleştirilen zemin kaplamanız, patenti firmamıza ait olan, “puzzle zemin” üzerine gerilerek organizasyon süresince sizlere hizmet eder.

Organizasyon alanlarınızda kişiselleştirilebilir nadide alanlardan olan pist tasarımlarını; hayallerinizden yola çıkarak yarıtıcı fikirlerimizle buluşturmayı başarıyoruz.

Organizasyon firmaları, oteller ve salon işletmeleri için, mükemmel bir partner olduğumuzu düşünüyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübemiz, zamanlı çalışmalarımız ve işin ehli ekibimiz ile işletmelerinize çözüm ortağı olarak hizmet vermekten gurur duyarız. Çözüm ortaklığı için tıklayınız.

Yaratıcı reklam ajansı kökenli olan ekibimizle, kendi özgün tasarımlarını hazırlayan, dijital baskı yöntemi ile, son teknoloji baskı makineleri ile duvar kağıdı üretimi yapan. Türkiye genelinde bayi ve perakende ağı ile satışını gerçekleştiren PostART’ın alt markasıdır.

” PistART ile etkinliğinizi unutulmaz kılın! “