Organizasyon Sahne Kaplaması

Organizasyonlarınız İçin
Sahne Ve Zemin Kaplamaları

Organizasyonunuz için; tüm detayları düşündünüz, müzik, ışıklandırma, davetli listesi her şey tamam. Peki ya sahne ve pist kaplamanız?

Planladığınız konsept tasarımınızla bire bir örtüşen, size özel tasarlanmış, titizlikle üretilimiş ve zemine kaplanmış sahne ve yer kaplamanızı bizim yapmamızı istermisiniz? Misafirlerinize bu işe ne kadar özendiğinizi ifade edebileceğiniz, tüm fotoğraf ve videolarınızda dikkat çekebilecek tasarımlarla kaplansa çok güzel olmaz mı?

Uygulama Örnekleri

Nasıl Çalışıyoruz?

qode-np-item
1

Hayalinizi Dinliyoruz

qode-np-item
2

GRAFİK TASARIM

qode-np-item
3

TASARIM ONAYI

qode-np-item
4

Baskı Ve ÜRETİM

qode-np-item
5

YERİNDE UYGULAMA

Biz İyi Bir Dinleyiciyiz

Sizin özel gününüz ve sizin hayalleriniz... Biz sizin hayallerinizi dikkatli bir şekilde dinliyoruz, dikkatlice notlarımızı alıyoruz ve tasarım ekibimize iletiyoruz.

Tasarımlarımızda İddialıyız

Tasarım ekibimiz, sizin hayallerinizden yola çıkarak, yine size özel grafik çalışmalarını sunacak, siz içinize tam olarak sineni bulana kadar, tasarım süreci devam edecektir.

Yüksek Kaliteli Ve Canlı Baskılar

Büyük bir özenle hazırlanan grafikleriniz, yüksek kapasiteli ve son model dijital baskı makinelerimizde, titizlikle baskı yapılır. Birleşim yerleri kaynaklanarak tek parça haline getirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Organizasyonumuzdan ne kadar önce görüşmeliyiz?

Sizin çok yoğun olacağınız zaman geldi demektir, bizim sorularımıza, size gönderdiğimiz tasarımlarımıza çok hızlı cevaplar alamayacağız, tasarımı onaylatana kadar geçireceğimiz süre, üretimin yapılması, saha montajının planlanması için ortalama iki ay önceden bizlerle iletişime geçmenizde fayda var.

Organizasyonumuza çok az kaldı ne yapabiliriz?

Tüh son dakikaya kaldık diyorsunuz yani, bu durumda hızlıca iletişime geçmenizde fayda var, üretim ve montaj takvimimiz müsait ise, sizlere seve seve yardımcı olmaya çalışırız.

Pist kaplamasının tasarımını biz size verebiliyormuyuz?

Neredeyse meslektaşız demek, bizimle iletişime geçerek almamız gereken dosya özellikleri hakkında bilgi almanızı ve bize grafik dosyalarını o özelliklerde teslim etmenizi rica edeceğiz.

Pist kaplamasını hangi zeminlere uygulayabiliyorsunuz?

Biz inşaatçı değiliz ama kendi zeminimizi kendimiz oluşturduğumuzdan eğri olmayan tüm zeminlerde, kaplaması ne olursa olsun çalışabiliyoruz.

Organizasyonumuz bahçede, çimen üzerine uygulayabiliyormusunuz?

Sizde yeşili seviyorsunuz demek, çimen zorlandığımız ama hazırlıklı olduğumuz bir zemin, kendi zeminimizi oluşturduğumuzdan bizim için problem olmuyor.

Organizasyonum otelde, otel zeminine uygulayabiliyormusunuz?

Otellerin salonlarına ne kadar hassas davrandığını iyi biliyoruz, bu nedenle mevcut zemine hiç müdahile etmiyoruz, üstüne kendi zeminimizi yerleştiriyor ve onu kaplama yapıyoruz.

Organizasyon alanında, zaten pist var, onu kaplayabiliyormusunuz?

Şu ana kadar pistine zımba çakılmasına müsade edebilecek bir mekan sahibi tanımadık, bu nedenle mevcut pistin üzerine kendi zeminimizi yerleştiriyor ve onun kaplamasını yapıyoruz.

Pist kaplamalarınız ne kadar dayanıklı?

Çok dayanıklı, dış mekanda uzun yıllar kullanılması için üretilen vinil malzeme üzerine baskı yapıyoruz, organizasyonunuzda ise sadece bir gün kullanıyoruz…

Organizasyon süresince pist kaplamasında yırtılma olur mu?

Misafirlerinizin performansı ne olursa olsun, her hangi bir deformasyon olmayacaktır.

Organizasyonumuz İstanbul’da değil, nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Tasarımını yapar, kaplanacak malzemeyi ise sizlere kargo yapabiliriz, ancak uygulama hususunda destek olamayız…

Pist ölçüleri ne olmalı?

Misafir sayınıza göre, mekanın metrekaresine ve oturma düzeninize göre değişen bir husus, bunun için organizatörünüzle görüşmenizde fayda var, bu sorunuza bizim verebilecek bir cevabımız ne yazık ki bulunmamaktadır.

Otel, İşletmeler Ve Organizasyon Firmaları İçin Çözüm Ortaklığı